کفپوش اپوکسی در واقع نوعی از کفپوش میباشد که در برابر حلال های شیمیایی و همچنین سایش بسیار مقاوم است. کفپوش اپوکسی در برابر نفوذ آب از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و بر روی سطوح بتنی به کار برده میشود. کفپوش اپوکسی به صورت یکدست میباشد و هیچگونه بریدگی و یا جداشدگی در آن وجود ندارد و به چشم نمیخورد. از مهمترین مزایای کفپوش اپوکسی در تغییر رنگ آن است. هر زمان که از رنگ کفپوش اپوکسی خسته شدید و برایتان کسل کننده شد، میتوانید با هزینه کمی رنگ آنرا تغییر داده و به رنگ دلخواه در بیاورید.

مزیت های کفپوش اپوکسی:

. کفپوش اپوکسی نصب و همچنین اجرای بسیار آسانی دارد و به سرعت انجام میشود.

. کفپوش اپوکسی عایق بسیار خوبی در برابر آب، حرارت و سرما میباشد.

. این نوع کفپوش قدرت تمیز شوندگی بی نظیری دارد و به راحتی تمیز میشود.

. کفپوش اپوکسی در برابر خوردگی و سایش بسیار مقاوم است و به راحتی خش بر نمیدارد.

. تغییرات دمایی تغییری در بافت این نوع کفپوش به وجود نخواهد آورد.

+ |
نوشته شده توسط مبنا در دوشنبه 27 فروردين 1397


یکی از پرکاربردترین کفپوش ها که بر روی سطوح بتنی از آن استفاده میشود، کفپوش اپوکسی میباشد. کفپوش اپوکسی از جمله کفپوش هایی میباشد که علاوه بر جلوه خاصی که ایجاد میکند دارای مقاومت بسیار بالایی نیز میباشد. کفپوش اپوکسی قابلیت چسبندگی بسیار خوبی بخصوص بر روی سطوح بتنی دارد و از جمله کفپوش هایی میباشد که کاربرد آن بیشتر صنعتی میباشد.

موارد استفاده از کفپوش اپوکسی :

1. در سطح صنعتی مانند محیط های کارخانه که همواره احتمال عبور و برخورد اجسام سنگین وجود دارد کاربرد فراوانی دارد.

2. در محیط هایی که امکان برخورد مواد قلیایی مانند اسیدها و همچنین دیگر مواد شیمیایی وجود دارد میتوان از کفپوش اپوکسی استفاده نمود.

3. در کارخانجات مواد غذایی همواره نیاز است تا از کفپوشی استفاده شود که علاوه بر مقاومت از خاصیت پاک شوندگی بالایی برخوردار باشد که کفپوش اپوکسی برای این محیط ها بسیار مناسب است.

4. انبارها.

5. پتروشیمی ها و صنایع نفت و گاز.

+ |
نوشته شده توسط مبنا در دوشنبه 27 فروردين 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
بازی